دانشگاه شیخ بهایی
زمان و مراحل ثبت‌نام پذیرفته شدگان سوابق تحصیلی بهمن ماه 1400
اطلاعیه


پذیرفته شده عزیز؛

   ضمن عرض تبـریک به مناسبت قبـولی شما در دانشگاه‌ها‌، به اطلاع می‌رساند با توجه به شرایط بحرانی کرونا و در جهت حفظ پروتکل‌های بهداشتی و سلامت هموطنان عزیز، مراحل ثبت‌نام اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت:

daneshjoo.shbu.ac.ir/register

خواهد بود. زمان ثبت نام مطابق با زمان اعلام شده از طرف سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ‌های یکشنبه 1400/10/26 لغایت چهارشنبه 1400/10/29 می باشد.

  • جهت حفظ سلامتی و رعایت دستورالعمل‌های اعلام شده از طرف ستاد کرونا، از مراجعه حضوری اکیداً خودداری فرمائید.
  • برای پاسخگوئی به سوالات احتمالی می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های ذیل اقدام نمایید:

36819001-10 (031)      /     36862170-5 (031)

داخلی 101 و 201 (خانم حبادی)

  پس از پایان ثبت‌نام اینترنتی به نکات ذیل توجه فرمائید:

 - شروع کلاس‌های ورودی‌های بهمن سال 1400 از شنبه 30 بهمن ماه 1400 خواهد بود.

 - برای دریافت فیلم راهنمای آموزش شرکت در کلاس‌های آنلاین به آدرس vianna.shbu.ac.ir مراجعه نمائید.

 - نحوه شرکت در کلاس‌ها در شرایط کرونا فعلاً به صورت آنلاین خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه و کانال گروه (منـدرج در فرم انتخاب واحدی که در پایان ثبت‌نام اینترنتی دریافت می نمائید) مراجعه نمائید. درصورت لزوم می توانید با دفتر گروه تماس بگیرید.(تلفن تماس دفتر گروه هم داخل فرم انتخاب واحد موجود است). لازم به ذکر است برنامه هفتگی شرکت در کلاس‌ها در فرم انتخاب واحد درج گردیده است.

 - جهت تحویل مدارک ثبت‌نامی و تشکیل پرونده، برنامه زمانبندی و مراجعه حضوری متعاقباً از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد که در زمان اعلام شده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دانشگاه مراجعه نمایید. لطفاً پس از اتمام ثبت‌نام اینترنتی، از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی در این خصوص خودداری فرمائید و صرفاً مراتب را از طریق سایت دانشگاه پیگیری نمائید.

 - برای شرکت در کلاس‌ها، شناسه کاربری، شماره دانشجوئی و پسورد، کدملی شما منظور خواهد گردید. اطلاعات ورود همزمان با شروع کلاس‌ها فعال می‌گردد.

   

در ذیل مدارکی که در زمان مراجعه حضوری(طبق توضیحات بالا)در زمان مربوطه لازم است ارائه دهید، جهت تهیه به موقع آنها اعلام می‌شود:

1- نسخه چاپی فرم ثبت نام اینترنتی و فرم های تکمیل شده 1 تا 5 با امضای دانشجو و ولی محترم

2- اصل شناسنامه و یك برگ فتوكپی از تمام صفحات آن

3- اصل کارت ملی و یك برگ فتوكپی پشت و رو

4- 6 قطعه عكس تمام رخ 4*3 با پشت نویس كامل(مشمولان نظام وظیفه : 12 قطعه)

5- اصل و فتوكپی : دفترچه آماده به خدمت و یا کارت پایان خدمت – معافی و ...

6- اصل و فتوكپی : دفترچه بیمه(اعم از خدمات درمانی،تامین اجتماعی،ارتش و ...)

7- مدارک تحصیلی با توجه به نوع تحصیل طبق دسته بندی ذیل :

الف – دانش آموزان نظام جدید آموزشی(3-3-6):

7-الف-1- اصل و فتوکپی گواهی نامه پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه با مهر و امضا: (چنانچه ارائه اصل مدرک در زمان ثبت نام امکان پذیر نباشد، ارائه اصل گواهی موقت مربوطه الزامی است. بدیهی است تا قبل از پایان نیمسال دوم سال تحصیلی، ارائه اصل گواهـی نامه ضـروری می باشد.)

تبصره) اتمام تحصیل حداکثر تا پایان شهریور ماه الزامی است. درصورت باقی ماندن درس یا دروسی برای دی ماه, حتی درصورت قبولی در دانشگاه, قادر به ثبت نام نخواهید بود. بدیهی است در صورت عدم توجه به این مورد ثبت نام این دسته از پذیرفته‌شدگان لغو می گردد.

7-الف-2- فرم 602  با مهر و امضا (گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه های دهم تا دوازدهم)

7-الف-3- اصل کارنامه سه سال آخر دبیرستان با مهر و امضا (پایه دهم تا دوازدهم)

ب – دانش آموزان نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی:

7-ب-1- اصل و فتوکپی گواهی نامه پایان دوره پیش دانشگاهی و فتوکپی آن : (چنانچه ارائه اصل مدرک در زمان ثبت نام امکان پذیر نباشد، ارائه اصل گواهی موقت مربوطه الزامی است. بدیهی است تا قبل از پایان ترم دوم ، ارائه اصل گواهی نامه پیش دانشگاهی ضروری می باشد.)

تبصره) اتمام تحصیل حداکثر تا پایان شهریور ماه الزامی است. درصورت باقی ماندن درس یا دروسی برای دی ماه, حتی درصورت قبولی در دانشگاه, قادر به ثبت نام نخواهید بود. بدیهی است در صورت عدم توجه به این مورد ثبت نام این دسته از پذیرفته‌شدگان لغو می گردد.

7-ب-2- اصل و فتوکپی گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه (دیپلم) حاوی معدل کتبی : (چنانچه ارائه اصل مدرک در زمان ثبت نام امکان پذیر نباشد،ارائه اصل گواهی موقت مربوطه الزامی است.بدیهی است تا قبل از شروع نیمسال دوم سال تحصیلی، ارائه اصل گواهی نامه دیپلم ضروری می باشد.)

7-ب-3- اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی با مهر و امضا (منظور همان برگ خلاصه سوابق تحصیلی ضمن سال پیش دانشگاهی(با مهر و امضا)ی است که حاوی معدل کل (ومعدل کتبی) مطابق با معدل کل (و کتبی) مندرج در گواهی نامه پیش دانشگاهی باشد )

7-ب-4- اصل کارنامه تحصیلی دوره دیپلم با مهر و امضا (منظور همان برگ خلاصه سوابق تحصیلی ضمن سال سوم(با مهر و امضا)ی است که حاوی معدل کل ومعدل کتبی مطابق با معدل کل و کتبی مندرج در گواهی نامه دیپلم باشد )

ج - دانش آموزان نظام قدیم:

7-ج-1- اصل و فتوکپی گواهینامه تأیید شده دوره چهارساله یا شش ساله نظام قدیم آموزش متوسطه به همراه ریزنمرات

7-ج-2- اصل و فتوکپی مدرک یا گواهی تحصیلی متوسطه سال ماقبل دیپلم ودو سال ماقبل دیپلم به همراه ریزنمرات

د - دارندگان مدرک کاردانی دانشگاهها ومؤسسات آموزش عالی وکاردانی  پیوسته آموزشکده های فنی وحرفه ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش:

7-د-1- اصل و فتوکپی مدرك تأیید شده دوره کاردانی(فوق دیپلم)با قید تاریخ اخذ مدرک تا 31/6/1400

7-د-2- اصل یا گواهی دیپلم متوسطه وسال ماقبل دیپلم

7-د-3- کارنامه(ریزنمرات) تأییدشده کاردانی

7-د-4- اصل کارنامه تأییدشده دیپلم

تذکر) مدرك كاردانی دانش آموختگان دوره‌های كاردانی پیوسته بدون شرط معدل به جای مدرك پیش دانشگاهی ملاك عمل واقع می‌شود. واحدهای درسی گذرانده شده این داوطلبان مطابق ماده 63 آیین نامه آموزشی دوره‌های كاردانی مصوب جلسه 399 مورخ 14/2/1376 شورای عالی برنامه ریزی قابل معادل سازی نمی‌باشد.

8- رسید ارزش تحصیلی از دفاتر پیشخوان دولت

توضیح) باتوجه به بخشنامه ریاست محترم مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش, لازم است پذیرفته شدگان با مراجعه به سامانه " تاییدیه مدارک تحصیلی وزارت آموزش و پرورش" به آدرس https://emt.medu.ir با انتخاب گزینه " سوابق فارغ التحصیلی" اقدام به درخواست ارسال کارنامه فارغ التحصیلی و گواهی محل های تحصیل دوره دوم متوسطه(سه سال آخر) به دانشگاه محل قبولی نمایندو پس از ثبت اطلاعات و پرداخت هزینه, کدپیگیری و تاییدیه پرداخت دریافت نمایند و رسید آن را تحویل دانشگاه دهند.

اصل مدرک و یا گواهی دانش آموختگان دوره های معادل(دارندگان مدرک معادل کاردانی –ویژه داوطلبان اخراجی و انصرافی)به شرط آنکه دوره فوق بامجوز شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم برگزار شده ومدارک معادل آنان مورد تأیید وزارت متبوع باشد.

9- حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت.

 تذکر: دانشجویان انصرافی از سایر دانشگاه ها ومؤسسات آموزش عالی در زمان ثبت نام ملزم به ارائه نامه انصراف وتسویه حساب با قید تاریخ انصراف (برادران حتماً شماره و تاریخ لغو معافیت تحصیلی در نامه ذکر شده باشد) از دانشگاه یا مؤسسه محل تحصیل قبلی خود می باشند.

 

اطلاعات لازم جهت ارتباط با دفتر گروه به شرح ذیل است:

نام رشته

نام کارشناس و شماره داخلی

آدرس ایمیل

آموزش زبان انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

خانم ابوطالبی-داخلی 250

 po@shbu.ac.ir

مهندسی پزشکی

خانم شیریان-داخلی 120

electronic@shbu.ac.ir

مهندسی کامپیوتر

خانم فخرالدینی-داخلی 140

computer@shbu.ac.ir

گروه معارف اسلامی

خانم علی بابائی-داخلی 240

maaref@shbu.ac.ir

گروه دروس عمومی و تربیت بدنی

خانم صدری- داخلی 276

General-Courses@shbu.ac.ir

 

     اداره آموزش دانشگاه