دانشگاه شیخ بهایی
اطلاعیه ثبت نام وام دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1403-1402
اطلاعیه


قابل توجه دانشجویان گرامی

دانشجویان متقاضی وام شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی 1403-1402 (استفاده برای ترم مهر 1403) بعد از مطالعه راهنمای سامانه صندوق رفاه و آیین نامه پرداخت و بازپرداخت وام دانشجویی (در سایت دانشگاه shbu.ac.ir)، جهت ثبت نام و درخواست وام در پورتال صندوق رفاه از تاریخ 1403/02/01 تا 1403/02/25 به آدرس  https://refah.swf.ir مراجعه نمایند.

قابل ذکر است دانشجویان دانشگاه‌های غیرانتفاعی فقط می توانند از وام شهریه استفاده نمایند.

مبلغ وام شهریه دانشجویی برای مقطع کارشناسی حداکثر 30,000,000 ریال و برای مقطع کارشناسی‌ارشد 50,000,000 ریال در این نیمسال می‌باشد.

دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی وام شهریه می باشند، ابتدا به دفتر صندوق رفاه واقع در ساختمان شماره 7 مراجعه نمایند و سپس بایستی جهت تکمیل مراحل ثبت نام و تحویل مدارک لازم شامل (اصل سند تعهدنامه دانشجویی تنظیم شده در یکی از دفاتراسناد رسمی کشور (دارای شماره شناسه مخصوص صندوق رفاه و رمز تصدیق که متن آن در تمامی دفاتر ثبت اسناد موجود است) و تصویر آخرین حکم استخدامی ضامن) به قسمت امور وام دانشجویی دانشگاه مراجعه نمایند. تاکید می‌گردد جهت اطلاع از شرایط و مدارک لازم جهت دریافت وام و شرایط ضامن و نمونه سند تعهد دانشجویی آیین نامه پرداخت و بازپرداخت وام در سایت دانشگاه را مطالعه نمایید. 

در صورت نیاز با داخلی 106 تماس حاصل نمایید یا به آدرس loan@shbu.ac.ir ایمیل ارسال کنید.

  دانشجویان گرامی دقت نمایید:

- سقف مبلغ ضمانت وام های دانشجویی (بندهای 1 و 2 و 3 ماده 10 آیین نامه پرداخت وام دانشجویی) به ترتیب به 60 و 120 میلیون تومان افزایش یافته است.

- این وام شامل دانشجویان بورسیه و شاغل نمی‌شود.

درخواست ثبت وام در سامانه صندوق رفاه توسط شخص دانشجو انجام می شود، اما حداقل 24 ساعت پس از ثبت‌نام از تایید یا عدم تایید آن توسط کاربر امور دانشجویی دانشگاه (داخلی 106) اطمینان حاصل نمایید.

 لینک دانلود راهنمای وام دانشجویی

لینک دانلود آیین نامه پرداخت و باز پرداخت وام دانشجویی

لینک دانلود شرایط ضمانت وام های دانشجویی

معاونت دانشجویی و فرهنگی